Różne
Polish Chinese (Traditional) Czech Danish English French German Greek Hungarian Indonesian Irish Italian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish
Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Dużo ostatnio mówi się o marce Reeflowers która w niedługim czasie stała się bestsellerem w polskich sklepach akwarystycznych. Zdobycie branżowych odznaczeń, uznania klientów i szybkie zajęcie pozycji wśród liderów na rynku w tak niedługim czasie musi budzić ciekawość w środowisku. Wywiadu dotyczącego marki udzielił nam Brand Manager w firmie T-Aqua, Michał Jarzyński.
Michale co skłoniło Was do wprowadzenia nowego gracza na polski rynek produktów akwarystycznych?

Argumenty pojawiły się razem z naszym pierwszym kontaktem z produktami Reeflowers. To nowoczesna marka, jakość ubrana w praktyczną formę, bezkonkurencyjna cenowo. Spodobała nam się wizja właścicieli marki, żeby uczynić akwarystykę, także tą morską, bardziej przystępną, w zasięgu szerszego grona odbiorców, nie idąc przy tym na żadne kompromisy względem jakości.

 

Co tak bardzo wyróżnia markę Reeflowers na tle innych producentów?
Do tego o czym już opowiedziałem dodałbym jeszcze podejście do sprzedaży, producent w tym i my jako jego przedstawicielstwo na terenie naszego kraju wspieramy każdy etap sprzedaży, przeprowadzamy szkolenia produktowe, sprzedażowe, analizując potrzeby klienta pomagamy dobrać odpowiednią strategię i środki marketingowe.

 

RF to młoda marka, jakie ma to znaczenie?
Tak, są postępowi, ciągle się rozwijają. Tak jak pisałem to nowoczesna marka, która zamiast dyktować stawia na dialog z klientem.

 

Dlaczego akurat w Polsce RF przyjął się tak dobrze?
Jest wypadkowa stosunku jakości do ceny, i dobrze ułożonej oferty. Reeflowers ma bardzo zwięzłą nierozbudowaną ponad konieczność ofertę, jednocześnie oferując wszystko co niezbędne i pozostawiając klientowi jeszcze spore pole manewru.

 

Które z produktów możemy uznać z a ”flagowe”?
Produkty RF odznaczają się bardzo wysoką wydajnością, bywają nawet cztery razy bardziej efektywne od dotychczasowych liderów sprzedaży w swoich segmentach.
Patrząc po sprzedaży trzeba przyznać że nasi klienci bardzo szybko docenili preparaty z serii BIoClean I, BioClean II i BioClean III które bardzo skutecznie eliminują z wody nadmiar NO3 i PO4, w zależności od stosunku ich dysproporcji. Swoiste, ukierunkowane działanie sprawia że preparaty działają wydajni niej, nieznacznie wpływając na otoczenie.

 

Jakie są dalsze plany ofertowe hurtowni T-Aqua? Czy po sukcesie marki Reeflowers planujecie w najbliższej przyszłości podobne ruchy?
Nie stawiamy sobie ograniczeń, polski rynek akwarystyczny intensywnie się zmienia, mamy w planach wprowadzenie kolejnych marek. Na początek dwóch włoskich, producenta osprzętu segmentu premium, firmy Newa, oraz szerokiej gamy preparatów wysokiej jakośći produktów firm Equo.
Przede wszystkim chcemy żeby współpraca z naszą hurtownia opierała się na budowaniu relacji wzajemnego zaufania. Rozbudowując naszą ofertę, cały czas przystosowując ją do Państwa potrzeb pamiętamy o tym że to Państwo jako punkty detaliczne bierzecie na siebie największe ryzyko i powinniście na tym odpowiednio zarobić!

 

Dziękuję za rozmowę.
Dziękuję bardzo.


Autor artykułu
Mariusz Król "marking" - założyciel i redaktor naczelny portalu Akwarysta.EU. Pasjonat akwarystyki od dziecka oraz autor wielu publikacji i artykułów dotyczących akwarystyki. Wielokrotny zwycięzca konkursów wiedzy akwarystycznej, a także konkursów na najlepszy zbiornik morski.

© Akwarysta.EU 2014 - 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości, lub części zamieszczonych materiałów zabronione!